Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GF 600-a széria tényleg lassú...

MGéza kérdése:

GF 600-a széria tényleg lassú dx11 alatt?

Figyelt kérdés
Véleményeket olvasgatva, nekem ez jött le, konkrétan a 650 teljesítményénél jegyzi meg több tulaj, hogy a kártya lényegesen gyorsabb dx9 alatt. Mi erről a vélemény, személyes tapasztalat?

2016. márc. 3. 07:55
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mindegyik gpu(vga) regebbi dx alatt gyorsabb...


650 egy borzaszto ularazott harmatgyenge vga igazabol GTX szeria elnevezes nem melto hozza (ahogy GTX550Ti hez sem bar az a magakoraban jobb kategoriat kepviselt mint a 650 a magakoraban)


650Ti viszont jo vga, es dx11 re is jo, sokkal sokkal erosebb


napjaink jatekaira 2GB os jatekos vga t erdemes venni

erre a 650Ti megfelel a 650 viszont nem, es a irodai szerias GT 640/630/620/610 ek mégkevesbe...


egy 660, 670, 680 meg napjainkban is Very/High ra is jo a legtobb jateknal


ha regi dx9 (?! dx10 is ma eleg regi...) jatkokra kell csak a vga akor s 650 is tulzas

15ezer alatt legalabb 1ev garival viszont elmegy

gari nelkul joval alatta kb. 10ert

2016. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra kell :) Csak kinéztem egy kepler alapokra épülő GTX 690-et, mivel szerintem 75E bőven jó ár érte, helyenként erősebbnek bizonyul mint a 980 vagy 980ti, persze, néhol meg sokkal lassabb. Kérdésem arra irányult, hogy tényleg gondban van-e az nvidia ezen családja a dx11-el, mert akkor alaposan befürödnék a vétellel.
2016. márc. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!