Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható a 4ik kerületi,...

Megbízható a 4ik kerületi, Árpád úti imperium pc szaküzletének a szervíze?

Figyelt kérdés
Egy hete vittem be a pc-m lefagyásos problémával. De azóta 3x hívtak vissza 3 különböző problémával és 3 alkatrészt akarnak kicserélni benne,köztük a videokártyát is amivel eddig semmi problémám nem volt.Ezek után elég nehezen bízok meg bennük, nem tudom hova fordulhatnék segítségűl... vagy csak fizessem ki a végén a horibilis összeget?

2016. ápr. 27. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt mindig mondtuk, hogy az imperium PC nem elsősorban az aránytalan gépei miatt nem ajánlott, hanem a szakszerviz és a nevetséges garanciális feltételei miatt. Ha már benne vagy a kakiban, nem tudom mit lehetne csinálni, szerintem ne az imperiumnál végezd el a karbantartást, a tápegységet meg cseréld ki valami minőségibb darabra, hogy később se legyen probléma.
2016. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!