Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM probléma, mivel javítható?

RAM probléma, mivel javítható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A probléma az, hogy nekem van 12 GB ramom. Viszont ki vannak kapcsolva a lapozófájlok (Ez egy probléma kiküszöböléséhez szükséges), és néha kiírja, hogy nem elég a RAM, zárjak be programokat, miközben nincs is teljes kihasználtságon a RAM sem, + nem is mennek játék közbe olyan dolgok (csak a chrome).

2016. ápr. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Akkor tegyel bele tobb ramot. 32, 64GB es soha nem fog kiirni hasonlot.


Vagy a problemad oldd meg mashogy es kapcsold vissza a lapozofajlt.

2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
A Chrome (és kb. az összes böngésző) a megnyitott lapok mennyiségének függvényében elég memóriaigényes tud lenni és egy mai játék akár 6GB+ ramot is be tud zabálni simán. Én komolyabb játék (pl. GTAV) leállítok minden mást (max skype fut a háttérben) és így beférek a 8GB-ba. Ha neked lapozófájl nélkül kevés a 12GB, akkor bővítsd, egy normálisabb alaplap lekezel 32GB-t is.
2016. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi alaplapom is lekezel 32 GB -t, viszont a probléma nem a mennyiséggel van, hanem a RAM kezeléssel. Gondolom akkor ez a windows f@3zsága.. GTA V közben 9GB -t esznek a dolgok (MSI Afterburner), mégis kiírja.
2016. ápr. 30. 19:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még #1 válaszolónak írnám, hogy próbáltam 16 GB rammal is, mégis kiírta, szóval itt a probléma mással van. (Haverom +4 GB moduljával lett kipróbálva)
2016. ápr. 30. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Állíts be fix 512MB-ot mondjuk. Inkább arra tippelnék, hogy van néhány dolog ami igényli a lapozófájlt, a fizikai RAM-tól függetlenül.
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos, akkor problémák lépnek fel (GTA V stutter)
2016. máj. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!