Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a memória kompatibilis az...

Ez a memória kompatibilis az iMac-emmel?

Figyelt kérdés

Szeretném bővíteni a 2010-es iMac-em és 16GB ramot tennék bele. A gyári bővítés szürreálisan drága (45-50 ezer között vállalják a márkaboltok), viszont rengeteg gyártó kínál kompatibilis alternatívát.

Az Apple oldalán megadott specifikációk szerint ezeknek a kritériumoknak kell, hogy megfeleljen a memória:


[link]


Én pedig ezt néztem:


[link]


Kérdésem, hogy jól gondolom-e, hogy ezzel tökéletesen kompatibilisnek kell lennie?

Köszönöm szépen előre is a segítségeket!



2016. máj. 1. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De el is olvastad, vagy csak belinkelted, hogy mi olvassuk el? Max 4GB ramot kezel slotonként, és gondolom van rajta 2 slot. 8GB-nál több memóriád nem lesz
2016. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

#1


Te sem olvastad el rendesen.


4 slot van bennük és 4*4 GB a maximum.


Ezek jók a gépbe:

[link]

[link]

2016. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jogos
2016. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt olcsobb, de lehet hogy ok nem szallitanak Magyarorszagra, viszont ha van ismerosod az USAban akkor probald meg. Nekem is 2010-es a Mac es innen vettem bele memoriat es csak azt nem ertem, hogy a fenebe tudtam idaig elni nelkule...


[link]

2016. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz! Az valóban elkerülte a figyelmem, hogy 4GB a max méret slotonként. Végül Crucial-t vettem, 4x4GB-ot. Picikét drágább (30 ezerre jött ki a pakk), de lifetime garancia van rá és bármilyen fórumon is olvastam a márkáról mindenhol teljes kompatibilitásról írnak iMac-ek esetében.
2016. máj. 2. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Meglatod milyen szupi gyors lesz majd a gep a bovites utan.

Biztos tudod hogyan kell szakszeruen belerakni, de azert itt van ez:

https://www.youtube.com/watch?v=1CeHmiqn7R4


(fontos hogy mielott nekiallsz elotte susd ki magad ;)

2016. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül crucial-t vettem, tökéletesen jól működik! :)


[link]


[link]

2016. máj. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!