Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy e-között a kettő processzor között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Link: [link]

Csak annyit vettem észre rajta, hogy az egyikben szerepel az "OEM" szó amiről fogalmam sincs mit jelent.

És kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e megvenni 7000 forintért drágábban az "OEM"-eset és mit tud 7000 forintért plusszba.



2016. máj. 2. 12:19
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Az oem annyit jelent csak semmi nékül tehát csak a processzor, se doboz, se hűtő se semmi

Rosszul van beárazva fordítva kéne hogy legyen az oem az olcsóbbik megoldás lenne

2016. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

oem azért drágább, mert már nincs külön gyártva, tehát raktárról megy. Egyéb iránt az oem jelenlegi jelentése, hogy csak és kizárólag az adott terméket kapod, csomagolás nélkül, tartozékok nélkül (itt pl nem kapsz hozzá gyári hűtőventilátort, nincs dobozban, csak egy műanyag tasakban stb).

DVD írónál OEM esetében nem adnak SATA kábelt, nincs dobozban stb. Sok példát lehetne mondani.

2016. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az OEM procikat kb. így küldi a gyártó, tálcázva:

[link]

Tehát nincs külön dobozuk hűtővel, papírokkal, stb.

2016. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondjuk ezt én nem venném meg inkább vennék egy i5-öt ami valós 4 magos nem 2 magos 4 szálas

[link]

2016. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lord Hidan ***** válasza:
Na igen alapból nem éri meg ez a processzor. inkább építs 4. generációra és egy i5-4460at vegyél ha nincs pénzed i5-6500ra. Vagy egy gyengébb i3-6100on gondolkozz el még és szánd a videókártyára a többi pénzt
2016. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!