Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Samsung S7 Edge totál...

SOS! Samsung S7 Edge totál lefagyott, és pittyeg, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Timely programban állítottam be ébresztőt, el is kezdett rendesen ordítani a telefon. Amikor ki akartam nyomni befagyott az egész. Azóta csak ordít. Kikapcsolni nem tudom, próbáltam mindent. Kártyát kivettem, gombokat nyomtam össze vissza, de semmire az ég világon nem reagál, csak ordít. És már kezdek megőrülni.

2016. máj. 2. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
S6 is csinált már ilyet, tekintettel arra, hogy nem szétszedhető, nincs más hátra, mint megvárod, hogy lemerüljön az akkumulátor....
2016. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A soft reset gombkombinációra sem reagál? Mert ha azt is próbáltad, és arra sem reagál, akkor tényleg meg kell várnod míg lemerül az akkumulátor.
2016. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha azt nem akarod kivárni, szólsz a slowmo guys-nak és vagy földhöz vágod, esetleg kalapáccsal rák*rsz egyet, és lesz szép nagy nézettségű videó a dzsátubén!
2016. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál ennyi pénzért?!
2016. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsologombot egyszerre lenyomva tartod a hangerő levevő gombbal kb 7 mp utan ujraindul
2016. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem csak szimplán nem kapcsolt be, nem reagált semmire, de megoldotta a bekapcs+hangerő le gomb. Köszi! :)
2016. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez. Újraindítás után sem javul meg. A szakszerű földhöz vágáson gondolkodom...
2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!