Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápegységem halkan halható...

A tápegységem halkan halható recsegő hangot ad ki játék közben, ez normális?

Figyelt kérdés

Ez a recsegő hang, halkan halható, és csak játékoknál szokott előfordulni. Ultrán játszok a játékokkal. A gép új, március 9.-én lett véve.


Hardverek:

Intel Core i5-4460

Gigabyte GTX 970 4GB OC

Kingston 1x8GB 1600MHz

Corsair CX600 600W

Western Digital 1TB EZEX



2016. máj. 2. 17:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Legalább tízszer kérdeztem a fórumokon, hogy jó ez a tápegység és azt írták jó a géphez.
2016. máj. 3. 00:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet félreértettél valamit. Papíron jó a CX a konfigurációhoz (a 430W-s), de ennél magasabb minőségű tápegységeket szoktunk ajánlani. A coil whining pedig mint mondtam, minőségtől független és előfordulhat bármelyik tápegységnél.
2016. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm. Igazából nem zavar, csak megijedtem. Ha baj lesz, akkor lecserélem Seasonicra vagy valamire.
2016. máj. 3. 12:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem a brand számít (hanem a széria), meg mondtam, hogy seasonic esetében is előfordul ilyen hiba.
2016. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megértettem....
2016. máj. 3. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!