Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy a videókártya...

Létezik, hogy a videókártya nem ismeri fel a monitorom?

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, és miután felraktam a driver-t a videókártyához, a világ összes felbontását beállíthatom, még azt is, amit egyébként a monitorom el sem bír, kivéve azt az egyet ami jó (1440x900). Azt gondolom, hogy nem ismeri fel a kártya a monitort. A régi gépemnél csak akkor volt ilyen, amikor egy újabb VGA kábellel akartam összekötni a monitort, de azzal a kábellel, amit kaptam hozzá jó volt, most viszont az új gépnél nem jó. Kipróbáltam másik monitort, ugyan ilyen felbontása van, mint ennek, de annál ugyan ez a baj. Tudom, hogy 1440x900-sokat nem gyártanak már, ezért az a gyanúm, hogy nem ismeri fel a kártya. Vélemény?

2016. máj. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen monitor?

Milyen VGA?

2016. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ASUS nem tudom micsoda, de sok éves

NVIDIA GTX960

2016. máj. 2. 20:26
 3/4 A kérdező kommentje:
2016. máj. 2. 20:37
 4/4 A kérdező kommentje:
De egyébként nincs is ajánlott felbontás ami az 1440x900 lenne
2016. máj. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!