Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A youtubetól túlmelegszik a...

A youtubetól túlmelegszik a processzorom?

Figyelt kérdés

Hello!

Furcsa módon a cpu-m nagyon felmelegszik, amikor youtube videókat nézek. Internetezés közben nem melegszik soha, facebook, gmail, gyakorikerdesek.hu, sőt, egyéb videómegosztó oldalakon sem melegszik, tehát ha más oldalról streamelek, akkor nincs semmi baj, de ha youtubon nézek videót, néha figyelmeztet az AI Suite, hogy a processzor túlmelegedett (65°)

Ha leállítom a videót, akkor fél perc alatt szépen leesik a hőmérséklete gond nélkül.


Régebben nem tapasztaltam ilyesmit.


A proci egy amd FX 8320, rajta egy arctic freezer 13.



2016. máj. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a processzorom van Deepcool Gammax300 hűtővel semmi baja stabil 40 fok.szerintem ellenőrizned kéne a hővezető pasztát
2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor feltettem a hűtőt még semmi baja, nincs egy éves a hűtő, de azért megnézem, köszi!
2016. máj. 4. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a pasztát rendben találod ellenőrizd hogy a hűtő rendesen fekszik e a processzor sapkáján. előfordulhat h egyszerjól rámegy de második alkalomra elcsuszik (elvileg nemtud de előfordul) aztán lehet még virus is
2016. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hűtő jól van fent, de CSAK youtube videók nézése közben fordul ez elő.
2016. máj. 5. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
hardveres gyorsitás a böngészőben bevan kapcsolva?
2016. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig be volt, most kapcsoltam ki, letesztelem, hogy így mi a helyzet.
2016. máj. 7. 20:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem változik semmi tőle.
2016. máj. 8. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!