Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Dell, a HP, vagy a Lenovo...

A Dell, a HP, vagy a Lenovo laptopok a legjobbak szerinted? Melyiket éri meg venni?

Figyelt kérdés
Programozó vagyok, most szeretném lecserélni a laptopomat, igazából ez a három márka érdekelne. Melyikről milyenek a tapasztalatok melyiket éri meg venni? Nevezhetsz meg más márkát is, ha azt jobbnak tartod. Asus-t, Acer-t nem szeretnék.

2016. máj. 7. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenovo garanciális ügyintézés az hírhedt és nem jó értelemben ,ezen kívül mostanában igen gyenge minőségű laptopokat adnak ki a kezeik közül.Ha választanom kéne DEll,HP,Lenovo hármasból akkor Dell-t választanám esetleg egy jobb HP-t mondjuk egy paviliont.
2016. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

Nem a márka számít, hanem konkrét modell.


Üzleti gépek terén, jelenleg a HP és Fujitsu gépei a legmegbízhatóbbak aa saját kategóriájukban. HP-k és Dell-ek minősége folyamatosan romlik.



HP Elitebook 800 vagy Probook 600 szériát tudnám főként ajánlani programozásra.

2016. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

HP-t soha!


Nekem a HP laptopom a garanciális idő első 2 évében 3x járt szervizben, minden nyáron túlmelegedett, alaplapcsere, persze utána is ugyanolyan szar volt.


Aztán egy Dell laptopot vettem, húgomnak már sokkal régebb óta az volt, semmi probléma nem volt vele, és továbbra is jó szívvel merem ajánlani.

2016. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

#1


Pavilion-ok utoljára core 2 korszalban voltak jók, DV6 szériával kezdve lementek az olcsó kategóriába.


HP consumer gépekből a Envy széria jó.

2016. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 4 Nekem most is van HP pavilion laptopom semmi gondom nincs vele mondjuk nem a legolcsóbb felszereltségűt vettem meg belőle.Emellett van egy Lenovo laptopom is ami 7 éves és még soha semmi gond nem volt vele.Mondjuk azt tudom,hogy a mai lenovo laptopok szarok és azt is ,hogy a granciális ügyintézés siralmas.Igazából szerencse is kell hozzá,hogy olyant fogjon ki az ember ,minden márkával meg van az esély a rácseszésre.
2016. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
Nekem Dell laptopom van, de régebbi (10 éves), ami jól működik. Azt nem tudom, hogy a mai Dell laposok mennyire jó minőségűek.
2016. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#3 Te aztán baromi okos vagy. Mert egy márka, konkrét típusjelölés nélkül sokmindent jelent. Ha egy olcsó szar típust vettél a HP-ből, akkor ne csodálkozz, hogy szarul is működik.
2022. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!