Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérdések a Tesoro Durandal...

Kérdések a Tesoro Durandal G1NL és Rocca Ryos MK Pro billentyűzetekről?

Figyelt kérdés

A Roccat-nek 1 az a válaszideje (1 ms) . Mennyi a Tesoro-nak? (Sehol se találtam mennyi)


A windows gomb letiltására gomb van, vagy a driverben van rá beállítás?


A Tesoro-nak kisebbek a gumitalpai. Ettől még ott marad a helyén?


A Roccat-nél a nagy gombok (pl. space) alatt vannak ilyen segéd kapcsolók hogy ne billegjen a gomb. Ez van a Tesoro-nál is? Ha nem akkor származik belőle kár? (pl.: billeg-e vagy egyéb? )



2016. máj. 14. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Pollingrate -> válaszidő. 1000MHz = 1ms.
2016. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
A Windows gomb letiltása általában driverből érhető el. Mivel a Tesoro is gondolom nyom magában kb. 1kg-ot, nem tartom valószínűnek, hogy könnyen elmozduljon. Mivel általában nem szoktak "álkapcsolóval" kiegészítve lenni a nagyobb billentyűk (space, shift), így kétlem, hogy a mostani billentyűzetedben lenne bármi ilyen. Nálam sincs, nem érzem semmi hátrányát, pedig az enyém csak egy csóri membrános.
2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ez az összefüggés közöttük. Köszönöm. :)
2016. máj. 14. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Ha a Tesoron-n Space-t a szélén nyomom le, akkor fog billegni?
2016. máj. 14. 16:43
 5/7 A kérdező kommentje:
És még nincs meg egyik se, tehát nem tudom kipróbálni.
2016. máj. 14. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:

MediaMarkt-ban és néhány elektronikai boltban vannak mechanikus billentyűzetek, amiket legalább érzésre kipróbálhatsz.


Bár én személy szerint elfogult vagyok a Cherry MX kapcsolók (főleg Brown, Red és Silent) iránt, valamint a Corsair billentyűzetek iránt. Nekem egy Corsair Strafe RGB-m van, de érdemes lehet meglesned a Corsair K70-et, K95-öt is. Egyedüli probléma talán (ha neked probléma), hogy nem magyar nyelvű. De ha vakon gépelsz többnyire, ez úgysem fontos - legalábbis számomra nem volt az.

2016. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de nem tudom hogy melyik milyen kapcsolós.


És igen ,sajnos feltétel a magyar kiosztás, íy csak 3-4 bill van összesen amik közül választhatok :(

2016. máj. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!