Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kivettem a processzort a...

Kivettem a processzort a gépembôl egy idôre, majd visszarakás után nem működik a gép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Intel core i2 duo prociról van szó. Annyit változtattam még a gépen, hogy beleraktam egy másik fajta memóriát, máshoz nem nyúltam. A processzorhûtô nem pörög egyáltalán, és még a biost se hozza be, csak azt jelzi a kèpernyő, hogy mintha képernyővédő lenne rajta. Alaplaphiba? Esetleg rosszul raktam volna vissza a procit?

2016. máj. 14. 21:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ki az összes memóriát és tegyél be csak egyet és próbáld ki az összes slotott. Ha nem sikerült akkor a többi memóriával is csináld meg ezt.
2016. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De miért lenne gond a memóriákkal? Azokhoz nem nyúltam
2016. máj. 14. 23:22
 23/28 anonim ***** válasza:
Memória sottal lehet a gond.
2016. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt majd holnap folytatjuk. További szép estét.
2016. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Volt már memóriával problémám, de akkor sípolt meg újraindult stb...most nem csinál semmit
2016. máj. 14. 23:39
 26/28 anonim ***** válasza:
És azt a memóriát kiveted? (én még mindig a slotra szavazok mert a memória gyakorlatilag "örök életű")
2016. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Kicserélgettem a ramokat, most épp kettő van benne, és most működik épp. De miközben cserélgettem őket, csomószor volt olyan, hogy el sem indult a gép, vagy csak a századik gombnyomásra. Olan is volt, hogy semmit nem változtattam a gépen, csak kikapcsoltam, aztán vissza, és akkor se kapcolódott be. Szóval most épp működik, de hogy ez meddig fog tartani, azt nem tudom.
2016. máj. 15. 09:53
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát ha működik és nem nyúlsz semmihez akkor szerintem még kibír 1 évet.
2016. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!