Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gépet szeretnék összerakni...

Egy gépet szeretnék összerakni kb 200000 Ft-ért, tudnátok benne segíteni? Játékra használnám egy részről!

Figyelt kérdés
Egy I5-4460 processzora, és 16GB Ram-ra és egy GTX 950 videó kártyára gondoltam PCX-ről, de a többi tartozék iránt tanácstalan vagyok. A gép eltudja vinni az olyan játékokat mint mondjuk az Overwatch, esetleg még GTAV, de elég ha közepes teljesítményt nyújt grafika iránt a mai játékoknál, vagyis ne ultra HD 4K minőség. Kérlek írjátok meg hogy miket kéne beleraknom majd a gépbe. Maximum 250k amit beleköltenék. Köszönöm a segítséget!

2016. máj. 15. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A ramot a legkönnyebb bővíteni, ne vegyél 16GB-t amíg nem engedhetsz meg magadnak normális alkatrészeket.

Alaplap chipset attól függ, hogy akarsz-e tuningolni, szükséged van-e raid/ssd caching támogatásra.

Tápegységet és a házat a gép többi részéhez kell igazítani.

Adattárolók (SSD/HDD) pedig csak tőled függnek.

2016. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lord Hidan ***** válasza:
2016. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 +1
2016. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy van. 16 GB RAM felesleges, inkább skylakere építs, és vgabol ennyiért jobbat vennék, főleg ha játékra kell. Ssd sem létszükséglet. Alaplapból pedig az igényeidnek megfelelőt válassz.
2016. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
250k-s konfigba minimum gtx 970 vga
2016. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen #5 igazad van. Vegyen erős videokártyát és minden nap köpje szemen magát a tükör előtt, hogy milyen igénytelen volt a gép többi alkatrészével....

Fontos a minőségi tápegység (Ezen függ az összes alkatrész sorsa)

Fontos a jó minőségű ház (Szellőzés + esztétika + élettartam)

Fontos a jó alaplap (Egy ALC1050-es B150 lap már elég kielégítő, de mégis "csak" 27000Ft)

Memóriából bőven elég lesz egyenlőre 2X4GB (később 4x4GB ram is menni fog DC módban)

+ Egy pocihűtő (A gyári pár év után elkezd ciceregni)

2016. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de én nem egy csúcs kategóriás gépre gondoltam, csak feleljen meg egy közepes szintnek, később majd mehet bele erősebb vidi kari meg processzor is. Lehet hogy maradok akkor a 8 giga rammnál, de házban még nem döntöttem.
2016. máj. 16. 07:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan gepet rak ossze amilyet akar, de vehetsz 80 ezerert is tapot, csak rohadt felesleges. Es logikus, hogy nem codegen tapot ajanlottam sot semmilyet, szimplan 250 ezerert mar kijon egy normalis gep gtx 970 el.
2016. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kijön egy normális konfig annyiból, de akkor már várjon GTX1070-re.
2016. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Házból a Prodigy-t tudom ajánlani (mATX verziót)

Prohadveren egy két embör 13-14-ért adja (kiállítási darab stb.) Múlt héten vettem 13-ért. Azt kell mondjam olyan vastag anyagú gépházat életemben nem fogtam

2016. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!