Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i7 6700K-t szeretnék...

Egy i7 6700K-t szeretnék tuningolni. Hol csináljam? Bios, valamilyen program.

Figyelt kérdés

I7 6700k

Asus z170-a

Corsair rmx 550w

Noctua NH-D14

(még nincs meg csak szeretnék többet tudni róla)


Nem vagyok kíváncsi a hülye hozzászólásokra!!!(költsd másra a pénzt stb..)


2016. máj. 15. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Ha lehet miért ne. Amúgy csak akkor fogom ha kevés a teljesítménye(néhány év múlva) csak jobb ha képben vagyok. Meg az első 3 napban fullon fogok járatni mindent.
2016. máj. 15. 21:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyilván azok akarnak erről lebeszélni, akiknek közük nincs az ochoz.
2016. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
csak biosból szabad húzni mert mi lesz ha húzás közben kékhalált kap
2016. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Trevor. ***** válasza:
Én anno évekkel ezelőtt videokártya tuning miatt kb. egy hétig olvastam ezt-azt, hogy nehogy kinyírjam szegény kártyámat. Ha neked fontos a processzorod (és gondolom az), akkor ne légy lusta utánaolvasni alaposan a témának.
2016. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen a tuning nem olyan mint egy szimpla beállítás. 10 processzorból 10 et másként lehet húzni, mind a 10 máshogy bírja. De amúgy próbaképp persze mindenképp akár még "szórakozás" is kitapasztalni a processzor határait. De ilyen erős processzor évekig mehet alapon is simán kiszolgál.
2016. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!