Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb 144Hz-es...

Melyik a legolcsóbb 144Hz-es NVidia GSync-el rendelkező FullHD-s monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom sok oldal van az interneten, ahol erre a kérdésre választ kaphatok ha egy kicsit utána járok, de inkább legyen biztos(találkoztam már elírással).

Nos a lényeg az lenne, hogy 144Hz-es monitort szeretnék, de mivel NVidia párti vagyok így a GSync jól jöhet. GTX 960-al szeretnék majd gamelni, szerintem annak nem rossz ha van a monitorban GSync 1080p-ben. IPS paneles megoldáson gondolkodtam már, de azok sokkal drágábbak ha 144Hz-ről van szó. Szóval a TN panel nem akadály, csak nem szeretnék százezreket ki adni egy monitorért. Kérlek dobjatok linkeket és indokoljátok meg, hogy ti miért vennétek ezt, miért lenne az a legjobb. Előre is köszönöm!



2016. máj. 16. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2016. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

960-al nem lesz akkora FPS 1080p-ban, hogy GSync-re és 144hz-re szükség legyen.


Ezen akkor lenne érdemes gondolkozni, ha 980Ti-d lenne.


Egyébként ez az:

Acer Predator XB241Hbmipr

2016. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, nem elég egy GTX 960 hogy 144 fps-el futtasson minden játékot max grafikán 144Hz-en, de pont ezért kell a G-Sync, mivel ha le esik az FPS szám akkor az "megakadályozza" a laggot (nagyon idézőjelbe foglalva akadályozza meg, remélem mindenki érti mire, és hogy értem!!!). GTX 980TI-t feleslegesnek érzem azon az áron meg venni ahol most mozog, mivel most jön a GTX 1070 és 1080 amik lehet 1 árban lesznek a 970-980-980TI vel és erősebbek lesznek náluk sokkal. A kérdés csak az nekem, hogy melyik a legolcsóbb ami 144Hz-en G-Sync-el rendelkezik természetesen FullHD-n. Ja és persze nem a legratyibb TN panel van benne, hanem valami értelmes vívmány, de mint mondtam nem százezrekért.
2016. máj. 16. 00:57
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3


60 fps alatt nincs különbség a egy normál és egy G-Sync minitor között.


G-Sync akkor hasznos ha at átlg FPS-ed legalább 60 körül van, ehhez meg kevés a GTX960, és.


Az említett Acer a legolcsóbb, se az is 120k körül van.


Nem azt mondtam hogy venned kéne GTX980Ti-t hanem azt, hogy csak amelllé érdemes G-Sync monitort használni a jelenleg kapható kártyák közül.


Ezek a TN paneles "gamer" monitorok mind lehúzások.

2016. máj. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért áldozod be az ips panelt azért, hogy legyen gsync. Meg ugye mint mondták, amíg nincs elég erős hardver, addig felesleges overkill egy ilyen drága monitor. Egyébként az Acer XB241H az az egyik legolcsóbb és nem fogsz sokkal olcsóbbat találni.
2016. máj. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!