Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell a videó kártyához? És...

Mi kell a videó kártyához? És mennyi az ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy GTX275 kártyám. Nos előtte, soha nem volt kártya a gépembe csak intergáltt. Milyen kábelok kellenek hozzá? Mert van rajta 2db 6 pines csatlakozó remélem jól írtam... És nekem nincs olyan... Mellesleg mennyi ennek a kártyának, az ára használtan? Táp egységem sima 400-as ...

2016. máj. 16. 12:49
 1/10 Lord Hidan ***** válasza:
Azt a kártyát ne dugd rá egy noname 400W-os tápra mert nagyon sokat fogyaszt nem bírná.
2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A GTX275 egy több mint 7 éves kártya, de a maga korában felső kategóriás volt. A kártya fogyasztása nem kevés mai szemmel sem (TDP 219W), de a teljesítményéhez képest már pláne brutális (mai hasonló nyers erejű, de modernebb támogatású kártyák már harmad/negyed ennyit fogyasztanak). A kártya értéke használtan szerintem max 15k, de talán még ennyit se adnék érte, hiszen egy HD7770-vel jobban jár az ember.

Ha sima, régi/egyszerű tápod van, akkor ajánlott lecserélni egy modernebb és erősebb modellre. Vagy ezen adj túl és tényleg nézz valami HD7770 vagy GTX650Ti szintű kártyát.

2016. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ertem... De meg is milyen kabelek szuksegessek hozza? Havertol kaptam a kartyat. El szeretnem adni de elotte minden keppen meg akkarom nezni hogy joe...
2016. máj. 16. 13:50
 4/10 Lord Hidan ***** válasza:
molex to 6pin kell rá pár száz forint pc boltokban. De nem garantált hogy elindul a tápoddal.
2016. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ertem... De meg is milyen kabelek szuksegessek hozza? Havertol kaptam a kartyat. El szeretnem adni de elotte minden keppen meg akkarom nezni hogy joe...
2016. máj. 16. 14:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Okes kosszonom legfeljebb be visszem egy pc boltba hatha le tesztelik ha ugy van le is adom ott...
2016. máj. 16. 14:20
 7/10 Lord Hidan ***** válasza:
Előbb írtam le. Milyen kábelekre gondolsz? Veszel 6 pines molex átalakító kábelt bedugod a molex csatikba a tápodon a 6 pines végét meg a videókártyába és kész
2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs 6 pines csatlakozó a tápodon, akkor okkal nincsen. Nem hinném, hogy egy noname 400W-os tápban lenne elég szufla ahhoz, hogy meghajtson egy GTX275-öt.
2016. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van még egy Sl-500-as tápom szerintetek?
2016. máj. 16. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a tápokat inkább dobd ki a szeméttelepre, mert kb. oda valók, és vegyél inkább egy normális belépőszintű tápot (pl. Corsair CX széria)
2016. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!