Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicseréltem a tönkrement...

Kicseréltem a tönkrement videókártyám de az újtól nem tudom visszatenni a ház fedőlapját mert a nagy hűtő miatt túllóg mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]


a hűtés méretével finoman szólva sem spóroltak.a régin egy ventillátorral oldották meg de ez...

nem tudom mennyire látszik de túllóg ami miatt az a fedőlap nem fér rá.mit csináljak?nem akarom így hagyni fedetlenül.


2016. máj. 18. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Más lehetőség sajnos nincs mint ,hogy egy nagyobb gépház.
2016. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és ha így hagyom?nem melegszik túl ugye?

fekvő nem álló gépházam van.

nem tudok erre költeni na meg átpakolni mindent sem kis meló lenne nekem.a vidi kártyát is másfél óráig tartott kioperálnom.

2016. máj. 18. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyhatod nyitva, annyi hogy jobban fog porosodni. De egyéb baja nem lesz. Sajnos tényleg az az egyetlen tényleg jó megoldás ha veszel egy normál atx házat.
2016. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.eddig is telement porral. 3 havonta szoktam kifújni szabályos porfelhő jött ki belőle.azóta gyakrabban csináltam akkor msot majd még gyakrabban fogom portalanítani:)
2016. máj. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!