Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot, asus...

Vettem egy laptopot, asus x751lb. nagyon fain kis cucc viszont képzeljétek el, a bekapcsoló gomb hibás, valamikor 30 szoor meg kell nyomni h jó legyen. El fogom vinni garanciába, deee még egy pár hétig nem áll módomban. A kérdés?

Figyelt kérdés
nem probléma az a gépnek ha ez miatt nem kapcsolom ki csak alvó állapotba rakom?ugy látom 10 óra alvo állapot utánn sem melegszik fel, viszont pillanatok alatt be tudom utánna kapcsolni. vvélemények?

2016. máj. 20. 22:55
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:
Miért lenne probléma? Erre van az alvó mód
2016. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt még laptopom igy nem tudom, hogy ez a mod mire való, vagyis milyen sürün lehet használni
2016. máj. 21. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alvó mód arról szól, hogy a memórián kívül kb mindent kikapcsol a gép, így kevés áramot fogyaszt, de nagyon gyorsan be lehet kapcsolni.


Nem lesz baja a gépednek tőle. Ha belassul pár nap után akkor újraindítod és kész

2016. máj. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. máj. 22. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!