Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy játék...

Dodi000 kérdése:

Miért van az hogy játék közben (eddig csak GTA5) elmegy a kép, mintha kihúznánk a kábelt? Más monitorral is

Figyelt kérdés

alaplap: Asus Z170-K

Proci: Intel i7 6700K

Videókártya:Asus geforce 970gtx strix

Táp:Corsais vs650



A legújabb videókártya driverek vannak fent, próbáltam játékot is újra rakni, de már feladtam :(


Előre is köszi



2016. máj. 21. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
eredeti vagy feltört játék?
2016. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lord Hidan ***** válasza:
48%

A 4. sorban írod le a választ hogy miért.

Az a táp nagyon nem ilyen gépekhez lett tervezve főleg nem tuningos gépbe. Én azt mondanám hogy nem ad elég áramot a vga-nak

De persze lehet más is ez csak tipp. Vidd át valami haverhoz akinek jobb tápja van és próbáld ki esetleg helyi pc szervízbe

2016. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MGéza ***** válasza:
Corsair vs tápra tippelek, az nem gamerba való. Előre összeállított gép? Imperiumos konfig?
2016. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet a kártya haldoklik. Nekem is ilyen volt, terhelés alatt elment a kép, és csak reset segített. Kb 1 hónap után meg is halt a kártya. De azért egy másik táppal teszteld le.
2016. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ,

Eredeti a játék,

Egy hetes sincs a gép és ismerősöm rakta össze, sajna neki ugyanilyen tápja van, illetve csak rosszabbakat ismerek.

De neki hasonló gépe van és semmi baja.

2016. máj. 22. 11:09
 6/16 A kérdező kommentje:
A 650wattnak meg "elvileg" vinnie kéne, durván 400-450wattot használhat a gép.
2016. máj. 22. 11:10
 7/16 Lord Hidan ***** válasza:
Itt nem a watt a lényeg hanem a széria. A VS széria irodai gépekbe való. Ahogy mondod sokkal kisebb is elég lenne csak ennek a belseje hulladék. Főleg egy tuningos gépbe.. Egy normális 650w-os táp ami tuningra kell 30ezer fölött van. Ez mennyi lehet 15-16ezer?
2016. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, látszik hogy nemértek hozzá,

Ha jól emlékszem 20korül volt, azért is mertem megvenni. Sanszos hogy cseréltethetem ki :(

2016. máj. 22. 11:23
 9/16 Lord Hidan ***** válasza:

Persze látatlanba nem biztos hogy ez a baja. Jó lenne ha egy közeli pc szervízbe eltudnád vinni ahol megnéznék egy jó táppal (Vagy nem mert sokszor mégrosszabbal nézik)

De ha nem is a baja később mindenképp cserélned kell. Na meg főleg ha tuningolni is akarsz (ha már tuningis proci + lap van benne)

Egy Corsair rmx 550w, vagy Evga supernova 550w jó választás lenne 28ezer kb az áruk. A tiéd itt el tudod adni [link] Mivel elég új és garis 15ért is elmehet max lealkudnak belőle kicsit.

2016. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lord Hidan ***** válasza:
Most látom hogy egy hetes sincs a gép. Akkor viszont a törvény kimondja hogy 1 héten belül vissza vihetitek a boltba ahonnan vettétek
2016. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!