Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » új számítógépet vettem,...

új számítógépet vettem, aminek az elején van usb csatlakozó ami nem működik. Mit lehet tenni hogy azok is működjenek?

Figyelt kérdés
minden más rendesen működik.de ezekbe a csatlakozókhoz bármit teszek nem ismeri fel a rendszer.

2016. máj. 22. 16:17
 1/8 Trevor. ***** válasza:
Rá van kötve az alaplapon a megfelelő tüskesorra?
2016. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lord Hidan ***** válasza:
Kék az usb? Lehet hogy az alaplapodon nincs usb 3.0 és nem lehetett bedugni
2016. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom h rá van e kötve mert már minden megvolt rajta csak megfelelő illesztőprogramokat kelett feltelepíteni a kapott lemezről.elöl lévő 2 usb fekete.nincs különösebb szine
2016. máj. 22. 16:26
 4/8 Lord Hidan ***** válasza:
Kapd le az oldalát és nézd meg ha ez nem okozza a garancia elvesztését. Az alaplap alsó részén kellene lennie bedugva kis betűkkel rá van írva hogy usb a tűk alatt
2016. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar ötlet volt venned egy előre összebaszott gépet... kivéve ha használtan vetted.
2016. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hominida ***** válasza:

Na és ha nem ért hozzá, ezért összerakta neki valaki?


Sima ügy, szinte biztos, hogy az előlaphoz vezető kábel nincs az alaplapra dugva. Az alaplap kézikönyvében ellenőrizd, hogy pontosan melyik belső port a megfelelő, nézd meg jól a csatlakozó irányát, és dugd rá.

2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen nem értek hozzá,összerakták nekem,igy vettem egybe.szétszedem és megnézem.köszönöm a segítséget
2016. máj. 22. 17:18
 8/8 anonim válasza:
Kapcsold rá a gépre és a tévére
2016. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!