Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha megvásárolhatóak lesznek...

Ha megvásárolhatóak lesznek az Nvidia GTX 1080,1070-es videokártyák, akkor azok körülbelül hány év múlva fognak elavulni? 3-4? Megéri egyáltalán majd megvenni, vagy elég lenne egy gyengébb (de erős) kártya?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan a sajtos tésztából tudjuk ezt mi szerinted?


A mai napig el lehet játszogatni egy GTX 4xx-el is.


Na meg játék függő, hogy meddig bírja, lehet, hogy pár héttel már az 1080 Ti megjelenése előtt kiadnak egy olyan játékot ami még azt is meg fogja enni akármennyivel is később jön ki az utóbbi VGA.

Tehát ennyit erről.

2016. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván videokártya nélkül is el lehet játszogatni. Minden játékfüggő. Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy a leginkább teljesítményigényes játékokat meddig fogja bírni elfogadható mértékben, akkor kb. 3 év.
2016. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, A GTA 5-re meg az ehhez hasonló játékokra gondoltam, na meg hogy vinné-e az 1-2 év múlva kijövő játékokat ha nem is ultrán/highon akkor mediumon.


2, Köszönöm a pontosabb megfogalmazást, végül erre akartam kilyukadni.

2016. máj. 22. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező... tekints vissza a múltba, majd előre..


(Fejtsd meg, ha akarod, azt amit mondtam)

2016. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, játék függő, lehet hogy jövőre olyan játék jön ami miatt az nV és az AMD is vakarni kezdi a fejét, hogy ez hogy laggolhat a legerősebb kártyákon is.


De mivel a GTA 5-öt egy GTX 970 és elviszi FHD ultrán így a most kiadott kártyákról ezt nem szabad megkérdezni, hogy hogy vinné. (de most tényleg ha valaki meg meri kérdezni én lenyomom a torkán a GTX 1xxx-et, épp amelyiket megveszi....)

2016. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
pillanat, most teszem bele a DeLorean-embe a fluxus kondenzátort, megyek megnézem mikor fog elavulni. Kb. fél óra míg beszerelem, csak most nem találom a 13mas kulcsot, de sietek ahogy tudok
2016. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hadd menjek el veled, veszünk egy Almanacot és a többit majd megbeszéljük. ;)
2016. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!