Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben indokolatlan...

Játék közben indokolatlan hatalmas fps vesztés és lagnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
tegnap még semmi nem volt.ma meg elkezdtem játszani és wot inditás után vettem észre hogy olyan hosszan töltött a játék hogy fél perccel csata kezdés után értem be(alapból 40-50 másodperccel tölt kevesebbet).volt kemény 4fps meg 300ms ping.(pingem 30 körül szokott lenni normál esetben)ez úgy 10 másodpercig tartott majd utána feljebb ment de szinte végig lagolt.azt hittem a játékban van a hiba de más játékban is ezt csinálja.mi lehet?
2016. máj. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hmm talán melegedési probléma.. kéne a konfig pontos adatai
2016. máj. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épp 3napja mértem hőmérsékletet speedfan progival.semmi nem ment 70fok fölé terhelés alatt sem.
2016. máj. 23. 01:24
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy 2gb ram, geforce 8600gts, intel dual core pentium d 915 2,8ghz,asus p5b alaplap
2016. máj. 23. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Vinyó? ;o
2016. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy on-line game és mással nem csinálja elképzelhető, hogy nem is nálad van a hiba. Nézd meg, hogy nem volt-e pach, Windowson, WOT on, ha igen akkor nagy valószínűséggel meg is van a hiba. Esetleg egy rooter resetet meg lehet még próbálni hátha port hiba.
2016. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de más játékban is csinálta ezt.félreolvastad.


samsung sp2514n 250gb

2016. máj. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!