Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépház + ventillátor?

Gépház + ventillátor?

Figyelt kérdés

Hali!

Thermaltake Commander MS-II gépházat szeretnék majd venni. Eredetileg egy 1000rpm 16dBa kék ledes ventit adnak hozzá. A maradék 5öt én szeretném megvenni.

Deepcool xfan 120 l/b 12cm kék led ventilátorra gondoltam. Elég erősen hűt ez a venti? Mennyire zajos??

Válaszokat köszönöm :)



2016. máj. 25. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs, de a hivatalos gyártói oldal 65.16CFM légszállítást ír, és

26dB-es max hangkibocsájtást, ami szintén jó, mert ennél halkabb ha nem pörgeted maxra. Szerintem jó választás, remélem 4 pines alaplapi sysfan csatlakozókra kötöd őket, ha nincs elég, vegyél elosztót.

2016. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj, most nézem, hogy ez nem pwn-es, szóval nem kell 4 pinesre kötni, elég a tápra. Mondjuk a helyedben biztos pwn-est vennék...
2016. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez akkor nem jó ventilátor??? Vagy jó lesz??
2016. máj. 26. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, hogy maxon pörög az összes ventilátor bármikor megy a gép, akkor jó.
2016. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neekem az a lényeg hogy jól hűtsön... Am ez így ha maxon megy nagyon hangos??
2016. máj. 26. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
26 decibel nem túlzottan hangos, de csökkenti a ventilátor élettartamát, ma max fordulaton pörög. Meg minek tenne ilyet, ha nem muszáj.
2016. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!