Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet pesten olcsó 20m...

Csakany29 kérdése:

Hol lehet pesten olcsó 20m Internet kábelt (ethernet, patch kábel, CAT5) amellyel a számítiógépemet közvetlenül tudnám a router-emhez csatlakoztatni? Valamint kábelbilincset?

Figyelt kérdés

Jó napot! Hol tudnék Pesten személyesen olcsó 20m Internet kábelt (patch cable, Cat5) venni? ilyet:


[link] (csak internet keresés patch cable-ra)


Láttam a media marktban 5e-ért de szerintem sok. Van valami nagyobb áruház ahol ezt gyorsan személyesen is meg tudnám venni?


Valamint, szeretnék venni hozzá kábelbilincset (mint amivel a kábeltévé vonalát a falra szögelik) és falra bekalapácsolni az ajtók körül, ilyet hol tudok venni szintén olcsón és ugyanebből a célből?


köszönöm szépen!



2016. máj. 26. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem ilyen hülye helyekről kell venni. A meda markt ból főleg tilos bármit venni. Minden 10-20-50% al drágább. Hülye azért csak vagyok lennek inkább a szlogenjük mert hülgye aki ott vesz. Na de bocs a szidkozódásért. Szóval nem ilyen hülye helyeken kell venni.


Tessék, ő patch kábelt 20m kb 1200ft ért ad.

[link]


A kábelbilincs az passz. Azt barkácsboltban vagy szerszám boltban keresd talán ott van.

2016. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Más nagy üzletlánc jobb a media marktnál? hova menjek általában? Nem láttam címet ahova mehetek a második linken, #1 - szeretném lehetőleg még ma megvenni. Köszönöm. Üdv
2016. máj. 26. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy engem nem a 20%-50% felárazás zavar, nekik is valamiből élniük kell, de szerintem is inkább 1200 forint reális (biztos 600ért is létezik), tehát 5000 az már 410% felár! Az már felháborít, annyit nem fizetek. Hova mehetek inkább? (személyesen)
2016. máj. 26. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen üzletláncban. Amit küldtem neked, az egy magánszemély. Írni kell neki azon az oldalon üzentet, hogy szeretnél venni. De találtam olcsóbbat is Az összes nagy elektronikai áruház drágán adja az efféle dolgokat.


Kisebb webshopokat kell nézni. Pl Itt van ez szinte fillérekért van


[link]


vagy ez is [link]


Bármit venni akarsz ne boltban nézd hanem ár összehasonlító oldalt. Pl itt az árgép, ez alapján meg tudod találni a legjobb ajánlatokat

[link]


Én is így találtam neked 600ft ért.

2016. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!