Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot. Másodlago...

Ravenka94 kérdése:

Vettem egy laptopot. Másodlagos videókártya problem?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot, mégpedig:

Acer aspire e15

e5-551G-84H0

Amd proci A8-7100 1,8ghz-3.ghz

8GB ram

és a kedvencem..: 2 videókártya van benne elvileg..:

Radeon R5 graphics

Radeon r7 m265 (másodlagos) 2GB

Következő a problémám.. a másodlagos videokártyát nem használja egyáltalán. sok illesztőprogramot feltettem egyikben sem volt lehetőség váltani. Biosban próbálkoztam utána, de advanced menüpontom nincs amiben ugye lenne primary graphich lehetőség. Az r5 vga sem ugy remekel mint ahogy kellene.. call of duty 2ben van 100 fpsem, de elfut a gta 5 is csak nem a legmegfelelőbben.. hogyan tegyem elsődlegesé az erősebb vga-t. Vagy bármilyen meglátás érdekel.



2016. máj. 26. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd fel azt az illesztőprogramot ami az acer oldalán van, a többi nem nagyon fogja támogatni a két gpu-t
2016. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megtettem párszor. Sajnos nem sok sikerrel jött össze. Azt sem értem a biosban miért nincs Advanced fül. azalatt belehetne állítanom elvileg elsődlegessé.. No meg sokkal gyengébb vga val több fpsem volt 10 évvel ezelőtt a cod2ben mint most 1 Gb-os vga val.. :D Ötlet?
2016. máj. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!