Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan telik be a c...

Folyamatosan telik be a c meghajtóm, pedig már mindent letöröltem, windows 10 új gép. Alig van már hely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok, sajnos vettem egy acer aspire es 11-et. sajnos mint kiderült, a 32 GB c meghajtó nagy részét elviszi a windows. már tényleg mindent letöröltem, amit lehetett. a downloadokat, a cookiekat, a nem kellő appokat, office 1 hónapos cuccot, mindent, csak hogy legyen hely. erre 8 GB helyet tudtam szerezni a 32ből. Jó. most, 2 héttel később megnéztem, már csak 3 GB hely van rajta. mit tudok tenni? gondolom, a windows update-k miatt. de mit lehet tenni, hamarosan teljesen használhatatlan lesz a gép, ha betelik. ha nem törlöm ki azt a sokmindent, akkor már betelt volna. segítség!

2016. máj. 27. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

kicserélni a hdd-t egy nagyobbra.



A windows 10 frissítéseket fog leszedni, amiknek szüksége van helyre.

2016. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Én is fel fogom telepíteni a Win10-et, viszont ki fogom kapcsolni az autómatikus frissítéseket (el van rejtve kicsit) mert ez tényleg vicc..
2016. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

TotalCommanderrel pl nézd végig, mely mappák nagyok. (bekapcsolva a rejtett mappák), vagy más módon.


Nálam 20GB-ot foglal a rendszer cakk-pakk programokkal, frissítve. Kapcsold ki a hibernálást és vedd fix-re a lapozófájlt, RAM-tól függően. Mennyi a RAM?

Telepítsd az update-t.

2016. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk 8.1 van, azt nem írtam.
2016. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ssd-m van és ez egy nagyon pici laptop, azt olvastam, nem lehet benne kicserélni a c meghajtót.más meghajtó nincs rajta.
2016. máj. 27. 20:39
 6/20 A kérdező kommentje:
bocsánat,a 3-as válaszoló válaszából szinte semmit sem értek. a ram az 2 gb
2016. máj. 27. 20:42
 7/20 A kérdező kommentje:
a windows updateket nem tudom törölni valahogy?
2016. máj. 27. 20:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy 2-3 visszaállítási pontnál többet ne tartson meg és máris nyertél legalább 100gigát...
2016. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
C Cleaner-t érdemes futtatni még. Régi update fájlok törlése lemezkarbantartónál>>> neten nézz rá.
2016. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket. csak egy enyhe tippet, hogy hol lehetne beállítani azt, h 2-3 beállítási pontnál ne tartson meg többet?
2016. máj. 27. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!