Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha a képernyőillesz...

Gergely006 kérdése:

Mit tegyek ha a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreáll?

Figyelt kérdés

Valamiért ha játszom pl AC unity akkor ha nagyobb területet kéne betőltenie akkor befagy a game és "Power Saving" módba megy át a képernyőm....Ha sikerűl bezárnia akkor kapom ezt az Üzenetet hogy: "AMD képernyőillesztő nem válaszolt, utána helyreállt"



Ne mondjátok hogy Haldoklik a VGA mert szűzgép szinte még:


Intel Core I5 processor

AMD Radeon r9 380 VGA

8GB ram

Sharpei gaming alaplap(nem bizos :D)



2016. máj. 28. 13:22
1 2 3
 1/25 Lord Hidan ***** válasza:
Lehet hogy hibás vga-t fogtál ki ezt a garancia megoldaná. Tápod pontos tipusa mi? Az is lehet hogy nem tud elég áramot szolgáltatni a videókártyának. És biztos h nem ez az alaplap :)
2016. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Már a másik kérdésedhez is válaszoltunk, nem értem miért nem lehet felfogni a dolgokat...


A VGA -d haldoklik, vagy nincs rendesen benne a foglalatba. Cső.

2016. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyanez volt a bajom. Vagyis van, mert én is kapok ilyen üzeneteket! Nem vagy egyedül ne aggódj!


Én annyit csináltam, hogy a drivert lefrissítettem, és így már jobb lett valamivel. De pl GTA V-nél amint indulna a játék, akkor ugyanazt kapom, hogy a játék lefagy, és összeomlik a driver.


Ezt úgy oldottam meg, hogy a játék parancsikonjánál a tulajdonságai között beállítottam, hogy futtatás --> Kis ablakban. Ezután rendszergazdaként indítottam el, és nekem bevált.

2016. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: [link] eza gépem van....(Táp:Kolink 600W 80+ Bronz Nagy teljesítmény, magas 80% hatásfok)

2.válaszolónak:Újra feltettem a kérdést mivel rosszúl tettem fel

3.válaszolónak:Köszi a választ, de én szeretném teljesen élvezni a játékot és nem kiss képernyőn :(( de köszi azért :)

2016. máj. 28. 14:00
 5/25 anonim ***** válasza:
A tápot azt dobhatod is ki a g**ibe... egy minőségtelen szar táp.
2016. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
annyira? :DD
2016. máj. 28. 14:15
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha egy újjat és jobbat tennék bele az jót tenne neki?
2016. máj. 28. 14:16
 8/25 Lord Hidan ***** válasza:

Igen eléggé. Egy xfx ts 450W jó lenne hozzá pcx-en 15-16ezer közt van.

De azért jó lenne letesztelned elötte egy szervízben van egy havernál akinek jobb tápja van hogy úgy jó lesz e.

Máskor ne vegyél egybe gépet főleg ilyen szar helyeken mint a radium meg az imperium.

2016. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kösz szép en a válaszodat és ha sikerűl akkor nagyon foglak isteníteni, hisz mindenki szerint a VGA-m a szar :D
2016. máj. 28. 14:39
 10/25 A kérdező kommentje:
am mennyi W teljesítmény lenne jó?
2016. máj. 28. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!