Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a monitor? Többi lent

Jó ez a monitor? Többi lent

Figyelt kérdés

Találtam jó áron egy monitort csak elég olcsónak tűnik az adatai jók 1ms HDMI betekintési szög. Vagy csak nekem tűnik nagyon olcsónak a többi ilyenhez képest? Vélemények?


[link]



2016. máj. 29. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az a csalafintaság, (amit én is megszívtam egy LG monitorral)

hogy azt írja hogy képátló ennyi, meg annyi. Ez majdnem igaz, csak nem a képátló annyi, hanem a monitor tényleges mérete. Valójában ez még 19 col sincs, mármint ami a valós látható képet jelenti.

Legalábbis a monitor szélessége erre utal szerintem.

2016. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A képátló 21.5, abban nincs csalafintaság. Amit az előző írt, a monitor méretei, az valóban a kerettel és sokszor a talppal együt értendő. Az egyedüli hazugágot én a betekintési szögben látom, hiszen az 1 ms válaszidő mellett nem lehet ekkora betekintési szög egy tn paneles monitornál. Ezeknek a színei sem szépek.
2016. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gyártói oldalon is ez van nah kedden megjön és meglátjuk mi lesz.


[link]

2016. máj. 29. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, onnan néztem, de ezek sem mindig megbízhatóak.

De ha már megrendelted, minek kérsz véleményt? Kipróbálod, ha nem tetszik, visszaküldöd.

2016. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!