Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jók ezek a hőmérsé...

Szerintetek jók ezek a hőmérsékleti adatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jön a nyár és persze voltak gondjaim korábbi években a hűtéssel, ezért minden lehetséges dolgot átvariáltam/megvettem, hogy javítsak ezen.


2 és fél óra Star Wars Battlefrontozás után a mai meleg napon így néztek ki az értékek: [link]


Nektek mi a véleményetek? Megfelel? Kicsit hangos tud lenni a dolog amúgy, ezért aggódom.



2016. máj. 29. 21:15
 1/8 A kérdező kommentje:
A 3. oszlop értékei a maxok,a középső az átlag, az első pdig az aktuális, ha van aki nem ismerné a CPUID programot :) A fejlé lemaradt a kép tetejéről.
2016. máj. 29. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Proci 60 ig nagyon jó vidikari ha jol tom 80 ig szóval jó
2016. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. A hangosság a gyári procihűtő, a táp, a vga vagy a rendszerhűtők hibái lehetnek. Vedd le a ház oldalát, figyeld meg, melyik olyan hangos, és onnan már tudsz csinálni valamit
2016. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az adatokból ítélve, a videokártya ventije hangos. Egész jó ventiket vettem tavaly, direkt figyelve a csendre. :) De igazából nem zavar, csak reméltem nem ez a hang az ami sok. Procinak nyilván nem sok az az 50 fok, de a videókari 70-et elérte. AMD a kártya nem tudom neki mennyire árt az a 70 fok.
2016. máj. 29. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
VGA bírja még közel a 100 fokhoz is. Nekem Battlefield Hardline alatt órákon át 90 Fok felett van az ATI kártyám.
2016. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lord Hidan ***** válasza:
A 70-75 normális az amd kártyáknál. Az előző hd 7870em és a mostani r9 280x.em is max addig melegszik. Bár az enyém halkan teszi a dolgát 40%-os venti fordulattal
2016. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.


Esetleg még annyit hozzátennék, hogy ha jól emlékszem az én procim még soha se ment 60 fok fölé, pedig AMD... ...és a videokártya se ment 70 fok fölé, pedig nVidia... ...na nem mintha a márkának köze lenne a hőfokhoz. (bár régebben az AMD-kre volt panasz, hogy nagyon melegszenek)


Na meghát a processzoron vízhűtés dolgozik (alapból 28-33 fokos szokott lenni).


A videokártyán meg a gyári 3 ventillátor, és nem szoktam hallani, hogy zúgnak, mert talán elnyomják őket a hangfalaim... :-)

2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fülesben vagyok szóval nen a hang zavar 😊 de lesz időm rá nézek belül mert a VGA 2ventije a Crimson szerint 50%on megy. Gyanítom a ház elejébe lévő venti az ami pörög. A hátsót nem tudja a gép szabályozni de az elsőt igen, gondolom terhelésre kimaxolja. Kérdés csak az h vajon ha leljebb húzom a tobbiek hő fokára milyen hatással lesz...
2016. máj. 30. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!