Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fsp raider 750w-os táphoz...

Egy fsp raider 750w-os táphoz milyen ups-ot vegyek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 20:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz semmilyent, cseréld ki valami minőségibb tápra.
2016. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Lord Hidan ***** válasza:
Talán írhatnál egy árat is
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Minőségibbre? én úgy hallottam hogy ez az...


Hát árra úgy gondoltam hogy a legolcsóbb amivel elmenne mert most van 30k-m de ha kell kivárom a kövi hónapot.

2016. máj. 31. 21:15
 4/26 anonim ***** válasza:
Veszélyes tápegység, 12V ágon 11V-t csapkodja...
2016. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

minek neked 750 wattos táp?

A mostani áramzabáló videokártyák meg procik is elmennek 500-550 wattal.

2016. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

nekem eddig egy codegen tápom volt a régi géphez azután mondták hogy kerüljem és vegyek fsp-t most azom van és azt is kerüljem?


crossfire rendszerem van azért kell neki annyi legalábbis azt mondták hogy inkább a 750w-at vegyem ne a 600w...

2016. máj. 31. 21:36
 7/26 anonim ***** válasza:

fsp-ből is van aurum, ami prémium, meg hyper, amivel kitörölheted. De ugyan ez a chieftec, smart széria azonnal kuka, de gps eléggé jó.,


PONTOS videokártya nevet/neveket kéne megadni meg pontos processzor nevet.

2016. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
fx8350,r9280X de ez minek kell az upshoz?Nem csak a jelenlegi táp teljesítményét kell nézni?
2016. máj. 31. 21:58
 9/26 anonim ***** válasza:
Túl van reagálva ez a tápos téma...
2016. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A hyper 500 egyébként egy középszerű belépőszintű tápegység, a raider pedig nem az. Az veszélyes. Ugye van különbség. Na meg ott az aurum pro szint, ami már korrekt.


A lényeg az, hogy a raider aránytalan. Túl magas teljesítményű, miközben nem képvisel hozzá mérten nagy minőséget. Meg más kérdés, hogy az fsp nem igazán csinál egyáltalán normális tápegységeket ilyen nagy teljesítménynél, mindegyik elég gyenge (aurum szériák is).


Az fsp előnye az, hogy nekik van a piacon a legalacsonyabb rma arányuk, ők figyelnek legjobban a felépítés minőségére (a szigorú minőség ellenőrzés miatt) amivel a vásárlók körében eléggé kedveltek lettek, főleg 3-400W szintjén. Nagy rendszerek esetében a fentebb említett okok miatt egyből kilőném őket.


750W szinten csak a HydroG az, ami értékelhető teljesítményt nyújt és én is megfontolnám a vásárlását. Sajnos ez is inkább SLI/CF rendszerek alá ajánlott, ezért nem hiszem, hogy neked feltétlenül szükséged lenne milliówattos tápegységekre.


-------------------


USP-hez a gép maximális fogyasztását kell nézni, ami elsősorban a videokártya és a processzor.

2016. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!