Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a Win7 a...

Miért nem ismeri fel a Win7 a PCI-s usb 2. 0 kártyát?

Figyelt kérdés
Beraktam egy kártyát( a típusát nem találom rajta) , de a Win 7 nem is jelzi, hogy új hardver található.

#usbkártya
2016. jún. 1. 10:51
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Ki kellene próbálni egy másik gépben is, hogy egyáltalán jó-e a kártya.

Ha mást nem legalább azt fel kellene ismernie (új indítás után), hogy "valami" lett betéve.

Nézd meg az Eszközkezelőben, ott sincs mondjuk ismeretlen eszközként? Ebben az esetben driverre lenne szüksége.

2016. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Monitort a videokártyára kötötted át vagy maradt az alaplapi kimeneten? Ha alaplapin van automatán letiltja a videokártyát.

A másik a driver + eszközkezelőben való megnézés.

2016. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az eszközkezelőben sem találom , még kérdőjelesen sincs. A monitor a videokártyán van a DVI csatlakozón.A procin AGERE felirat van, találtam is , igaz angol nyelvű valamit, de egyik sem a driver-e csak valami system modem update...stb.Üdv.
2016. jún. 2. 10:59
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Azt ugyan nem értem, hogy egy "PCI-s usb 2.0 kártyához" mi köze a monitornak, videokártyának, de nem is az a fontos, hogy én értsem...

Ki tudod próbálni másik gépben? Vagy minimum egy másik slotban? Gyanús, hogy hibás az a kártya.

2016. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

es Lajos!

Köszönöm a választ. Nem értem miért is került a videokártya a látómezőbe. Nekem csak az USB kártyával van bajom. Másik gépben nem tudom kipróbálni. Mind a két csatlakozó aljzatban próbáltam , de egyikben sem ismeri fel a Win a kártyát. Lehet, hogy tényleg rossz.Sajnos, ahogy a kereskedőket ismerem, biztosan azt fogják mondani, az alaplap a rossz. Ma viszem vissza a boltba. Remélem nem vertek át.További szép napot kívánok.

2016. jún. 3. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!