Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DZ09 smart watchról valakinek...

DZ09 smart watchról valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Üdv! Nem régiben rendeltem magamnak ebayről egy dz09-es okosórát 14.25$-ban, tehát nagyjából 4000 forintba, Sajnos windows phoneval nem kompatibilis, pedig nekem az van. Mit gondoltok, valóban képes önállóan SIM kártyéval és micro SD kártyával teljesen jól funkcionálni? Van valakinek ötlete, hogy miképpen tudnám összekapcsolni a telefonommal, vagy mi a véleményteke az önálló használatról. Válaszotokat előre is köszönöm.

2016. jún. 2. 11:24
 1/2 szántóvető ***** válasza:

hol vetted?nekem 6ezerbe fájt és azt hittem olcsón vettem :)az órával bejártam jópár ny-európai országot és mindenhol talál hálózatot.térerő is van,kezeli a sim-karit gond nélkül.még nem volt időm sd-karit venni bele.

a wp-re nincs ötletem.(ma ejtettem le betonra jő fél méterről,szerencsére nem lett baja.)

2016. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balázs03 válasza:
Szia ! Én is vettem külföldről egy ilyen órát 1 napig használtam. A szolgátlantól rendeltem még egy sim kártyát bele akartam rakni. Kivettem az aksit és betettem a sim kártyát. Visszatettem az aksit és utána nem tudtam bekapcsolni az órát. Soha többet. Az lett a vége, hogy vissza kaptam az árát a telefon meg ment a kukába. Ha kiveszed az aksit abban az esetben elég érdekesen van összerakva. Most rendeltem magamnak egy Samsung Gear S okosórát.
2016. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!