Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden rendben van ezzel a...

Minden rendben van ezzel a configgal?

Figyelt kérdés

alaplap: ASUS H170 PRO GAMING


proci: INTEL Core i7-6700 3.40GHz 1151 BOX


hűtő: COOLERMASTER Hyper 212X RR-212X-17PK-R1


ram: CORSAIR 16GB Vengeance LPX DDR4 2133MHz CL13

KIT CMK16GX4M2A2133C13R


vinyó: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX


meghajtó:LG GH24NSC0 fekete OEM


ház: CORSAIR Carbide Series SPEC-03


táp: SEASONIC M12II Evo 520W



2016. jún. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem fogod húzni a processzort ezért fölösleges a Hyper 212X hűtő az alap is elég. Abból a pénzből vegyél inkább SSD-t. :D
2016. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze netezni meg videót szerkeszteni jó lesz.. de attól hogy az alaplap nevében benne van hogy gaming ugye tudod hogy nem lesz jó játékra? meg mondjuk ennyi pénzért ssd nélkül gépet venni...
2016. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
videókártyát későbbre tervezek. de egyébként teljesen jol müködne igy is a gép nem?
2016. jún. 2. 18:27
 4/9 MGéza ***** válasza:
Működne, de nem k-s proci mellé nincs értelme a H170 chipsetes lapnak. Teljesítményével vidkártya nélkül azt hiszem nem leszel elégedett gamingban, ha arra kell.
2016. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem "k"-s procihoz pont hogy h170 es kell.. vagy pedig B150 es.. egyébként ha akarok bele rakatni SSD-t akkor olyat kell választanom amihez jár a beépitő keret? ha anélkülit rendelek bee akkor nem fogják tudni bele szerelni vagy mi?
2016. jún. 2. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Beépítő keretet lehet venni külön is. Én is úgy vettem 1500Ft-ért. Jó, amit összeraktál, viszont hiába nem húzod a processzort, a gyári hűtő helyére nem baj, ha berakod azt a Hyper212-őt. Az első azt mondta minek, de hidd el kell. Egyfelől nem a repülőgép üzemmódban akarod hazsnálni, hogy sugárhajtású motor hangját halld az asztal alól, másrészt mindig ezt mondja mindenki, de igen, a proci tud működni 80 fokon, de mennyivel egészségesebb ha 45-50 fokon megy nemde? Szerintem meghajtót ne vegyél (felesleges), meg a hyper 212X helyett esetleg EVO TX3 és akkor meg is spóroltad az SSD árát. Az EVO TX3-as elég lesz oda, főleg, hogy a házad elején és tetején is van venti.
2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze mindez függ attól, milyen VGA-t veszel. Ha valami brutálisabb AMD-t akkor a hűtésre kimondottan figyelni kell, mert azokon vasárnapi ebédet lehet főzni. Nekem R9 280-am van, szörnyű, hogy befűti a házat :D
2016. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.teljesen igazad van! :) még annyi hogy.. hogyha iponnal osszerakatok egy gépet és beépitő keret nélkülni ssd-t rajatok bele akkor is beszerelik vajon? Vagy csak a géppel együt elhozzák a dobozába és megmondják hogy vegyek hozza keretet es szereljem be magamnak?
2016. jún. 2. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Belefogják szerelni. Az ipon szinte mindent megszokott csinálni. Még BIOS-t is frissítik az alaplapodon. Max még a PCX ennyire alapos, ne aggódj, ha valami gondjuk lesz írni fognak, de írd oda megjegyzésbe, hogy szereljék bele. és maximum rászámolják a keret árát.
2016. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!