Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha amd-ről intel-re váltok...

Ha amd-ről intel-re váltok újra kell rakni a gépet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most van egy amd a10 7850k processzorom és intel core i5 4690k-ra szeretnék váltani, ugye alaplap csere is lesz. és ha nem rakom újra gépet akkor mi történik?
2016. jún. 3. 15:54
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Igen, telepítsd újra.
2016. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alaplap- és procicsere után mindenképpen érdemes újrarakni a gépet, még ha ugyanaz a régi és az új proci gyártója, akkor is.
2016. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De arra lennék kíváncsi hogy ha nem rakom újra akkor mi történik.
2016. jún. 3. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel a Windows betöltésekor újraindul/vagy el sem jut addig.
2016. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Alaplap- és procicsere után mindenképpen érdemes újrarakni a gépet, még ha ugyanaz a régi és az új proci gyártója, akkor is."

Ezt a procit(a10 7850k) nem rég vettem azelőtt másik volt, és amikor bele raktam az alaplapba, elindítottam a gépet egyből indult mai napig nincs gond vele.

2016. jún. 3. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert feltételezem valami hasonló amd proci volt a gépbe. Nekem például a videokártyát nem ismerte fel processzorcsere után, semmit se tudtam csinálni csak újratelepíteni.
2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
így van azelőtt amd a6 volt benne
2016. jún. 3. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem már 3 konfigon van túl a windows-köszöni,jól van.(P G2030,FX-6300,i5-2500k)

erre annyit tudok mondani,hogy próbáld ki.ha megy,akkor megy,ha nem akkor reinstall.

fordult már elő velem is,hogy szimpla vidikari csere után is újra kellett rakni,pedig le volt szedve előtte teljesen a driver...

2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó

Én is olvastam hasonlókat hogy másnak is működött úgy hogy nem kellet újraraknia.

2016. jún. 3. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:

mondom,nekem 3 különböző alaplap+ram+proci kombináció,és 2különböző vidikari után még mindig ugyanaz a win van fent.

igazából fölösleges túlragozni,ha megy akkor örülj,hogy megúsztál egy reinstallt,ha meg nem akkor van egy kis plussz meló :D

2016. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!