Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master b600 v2 tipusu...

Cooler Master b600 v2 tipusu tápegységem, teljesen biztonságosan elbírna egy gtx 970-et?

Figyelt kérdés

A gépem többi része:

asus alaplap, i5 2500k proci, 2db 1tb vinyó,64gb ssd, 4*4gb 1866mhz ram, 3db 12cm venti.

Eddig gtx 750 ti-m volt, de most módom lenne lecserélni gtx 970-re.

A tápot cserélni nem szeretném, tehát, nem az lenne a kérdésem milyen táp kellene ehhez, hanem hogy a megadott dolgokat a jelenlegi "cm b600 v2" tápom biztonságosan elvinné e?! Amennyiben nem ajánlatos a tápomhoz a fent említett videókártya, akkor marad a 750 ti! Nem fér bele a keretembe a tápot is lecserélni!

Az említett táp 3 hónapos, a konfigomat hibátlanul ellátta eddig, csak tudom, hogy az új kártya tápigénye jóval magasabb lenne, mint a mostani karimé.



2016. jún. 3. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"18k ft volt 3 hónapja, nem találtam ennyiért màs alternatívát!"


Ha megértenéd, hogy nincs ekkora fogyasztása a rendszernek, akkor vettél volna egy S12II 430W modellt 17 ezerért aminek a minősége összehasonlíthatatlanul magasabb ehhez képest.

2016. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendeltem már egyszer az említett tápbol 3 nap beszerzési határidővel, de a visszareagálás nélkül eltelt 10. nap után visszamondtam a megrendelést. Sajnos nem beszerezhető az a táp.
2016. jún. 4. 15:37
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még olyan boltok is raktáron van felirattal szerepelnek az á.keresőn, amelyek bezártak legalább 1 éve.


Most is rápillantottam, de megint csak beszerezhető kategória.

Lehet direkt benttartják a jó tápokat, még ki nem árulják raktárról a sok rosszat! :D

2016. jún. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!