Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA hiba vagy vírus? Ez mitől...

VGA hiba vagy vírus? Ez mitől van?

Figyelt kérdés

A mai nap előjött egy furcsa hiba a gépemnél. Mikor játszok pl az új Far Cry-al akkor max beállításokon megvan az 50-60 fps majd egyszer csak leesik 8-10-re. Leveszem low-ra a beállításokat és 20 fps-em van kb. De nem csak ennél a játéknál csinálja hanem az összesnél + futtattam egy Benchmarkot és ugyanez. A VGA hőmérséklet 65 főlé nemigen megy meg a proci sem melegedik túl. Ha újraindítom a gépet akkor megint jó kb 5 percig de aztán újra leesik.

A gépem:

intel core i5 4460

GTX 970 4GB

DDR3 16GB ram

1 éve van meg és eddig nem volt vele még csak hasonló probléma sem.


2016. jún. 4. 18:20
 1/4 Kránitz Ádám ***** válasza:

Milyen a táp?

Milyen az alaplap?

Amikor kezdődik az akadás, nem hallod, hogy a HDD nagyon olvasna vagy csinálna bármit is?

Van-e fölösleges program a háttérben?

Először ezeket zárjuk ki.

2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A táp egy Chieftec CTG 500 80P 500W táp. Alaplap: Asrock H97 Anniversary. A vinyó egy 1 terrás Toshiba és nem hallok olyan hangot mintha nagyon olvasna vagy akármi.

Háttérben futó alk. meg Steam, Origin, Utorrent, Geforce Experience, Uplay. Eddig semmi probléma nem volt ma reggel kezdett el vacakolni..

2016. jún. 4. 18:33
 3/4 Kránitz Ádám ***** válasza:

Telepítettél-e bármilyen programot az incidens előtt közvetlen?

Vagy előző nap?


HDsentinellel nézd meg a HDD állapotát, mit mond rá.


Esetleg próbáld meg egy töredezettségmentesítést a HDD-n, hogy az egymáshoz tartozó adatokat közelebb tegye egymáshoz.


Valamint szedd le a malwarebytes-t és futtasd le, lássuk mit fog találni.

2016. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A malwarebytes rajt van a gépemen ugyhogy gyorsan lefuttattam. Talált 5 nemodaillő dolgot és kettőnek a nevében benne volt hogy Nvidia(a többi dolgot nemigen figyeltem csak ez szúrta ki a szemem:D) rámentem hogy távolítsa el és újraindítottam a gépet. Most úgy néz ki hogy jó. Köszönöm!:)
2016. jún. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!