Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte Z77M-D3H alaplapo...

Veroilo kérdése:

Egy Gigabyte Z77M-D3H alaplapom van és bele steretnék rakni egy saphire R7-370-es VGA kártyát és nem ad képet mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A VGA működik egy másik gépen kipróbáltuk ,felpörögnek a ventilátorok csak nem ad képet lehet az alaplap nem kompatibilis?

#GA-Z77M-D3H
2016. jún. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A plusz tápkábelt rákötötted?

Átdugtad a kábelt a VGA-ba?

Tuti jó a monitor?

Milyen táp, CPU van a gépben?

2016. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen 6 pines tápcsatlakozó van hozzá 500W-os tápegységgel

I3 2120-as processor van az alaplapba. A monitort egy DVI vga átalakítóval dugtam rá a monitor Dell 2208 WFP

2016. jún. 4. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "500W-os"!

"xy valamilyen típus"-500W már létezik.


De kezdenék egy olyan javaslattal, hogy a monitoron kell lennie DVI bemenetnek is, DVI-t használd, az digitális jelet ad, valamint sokkal jobbak a színek ha utána beállítod rendesen.


Ha visszadugod a kábelt az alaplapba (gondolom eddig arról ment) akkor ad képet?

2016. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig egy saphire radeon 6670-es videókártyát használtam és azzal tökéletesen működik, ezt a videókártyát fejlesztés képp akarom cserélni. Az az érdekes hogy mikor nem jön be semmi akkor ha megnyomom a be/kikapcs gombot a számítógépen hirtelen leáll mindha az alaplap nem ismerné fel.Pedig elvileg az alaplapnak bírnia kéne.
2016. jún. 4. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alaplapnak semmi köze.


Tisztázás képpen a legfelső PCI-E slotba kell betenni.


Na most ha visszadugod az alaplapra akkor elindul rendesen?

Ha igen akkor BIOS-ban állítsd be, hogy ne az "Integrated graphical unit"-ot használja hanem a "dedicated graphics card"-ot.

Ez után save changes and exit majd dugd át a VGA-ba, ha ez után se akkor vagy a táp lesz a hulladék és nem bírja még ezt a kártyát se (nem hiába mondtam, hogy olyan nincs, hogy 500W-os, van egy gyártó és típus jelzés is).

2016. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A felső slotba rakva az új kártyát a biosig se jut el a gép szerintem a tápegység egy N-power 500W-os táp a ventilátorok pörögnek csak olyan mintha az alaplap nem bírná sok nézelődés után nem találok hibát mindenütt azt írják, hogy jónak kéne lennie de mégse jó.
2016. jún. 5. 08:30
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget a biosba kellett beállítani így már működik.
2016. jún. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!