Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Képernyő jobbra igazítása?

Képernyő jobbra igazítása?

Figyelt kérdés
Laptopom monitorja megsérült 1366x768as felbontású. Bal oldalon kb 400x768 pixel elszállt tehát a képernyőm kb 1/3-a nem használható. Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudnám a megjelenített képernyőt jobb oldalra helyezni, ha átállítanám 1024-es felbontásra. A rendszer automatikusan középre igazítja és se a videokártya driverében se a windowsban nem találtam képernyő pozicionálásra utaló jeleket. köszi

2016. jún. 4. 22:35
 1/2 Hominida ***** válasza:
Ha átállítod 1024-re, akkor annak a harmada fog hiányozni, úgy tippelem. Inkább talán próbáld meg 1366-ban a használt programok ablakait a teljes méretről visszakapcsolni és jobbra pozicionálni, az Asztal baloldala pedig már az ördögé.
2016. jún. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt értem de ha 1024-es felbontást teljesen jobbraigazithatnék tehát nem lenne halott pixel alatt a képernyő akkor pl full screenbe mehetne pár dolog mivel az 1024et kihasználnám teljesen, mivel jobb oldalra pozícionáltam a képernyőt. És ezt nem tudom, hogy kell
2016. jún. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!