Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak, hogy működésre...

Mit csináljak, hogy működésre bírjam a HTC VIVE-ot?

Figyelt kérdés

Össze dugtam a Setup Guide Szerint mindent meg is csináltam de mindig ezt írja:

A(z) openvr.tool.steamvr_room_setup nem indítható.A hiba VRApplicationError_UnknownApplication volt.


Addig eljutottam, hogy láttam a Headset-ben a Vive feliratot, This is Real feliratot, a Lighthouse szenzorokat, meg a 2 kontrollert.De csak ennyi!


(más gondom) A Szobaléptek opciót választva állandóan be kell lennie dugva a VR Headset-nek egy hdmi portba ha meg szakítom a jelet(kihúzom a vr headset hdmi-jét) Appcrash-el, de úgy ha be van dugva nem látom az ablakot mivel csak egy HDMI port van videokártyámon.


Egy monitorom van egy digitális és ezért állandóan ki kell húznom a Headsetet, hogy lássam mire kattintok mert csak úgy tudom be kalibrálni de így meg szakad a jel és nem enged tovább egy résznél konkrétan lefagy ha nem aktív állandóan a vive.


Lényegében látnom kéne a monitoron lévő képet is és a htc vive-ban lévőt is.

Be kell lennie dugva egy hdmi portba de csak 1 hdmi csatlakozóm van a videokártyán nem kettő.



#VGA #probléma #HTC #headset #HTC VIVE #Lighthouse szenzor.
2016. jún. 7. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen VGA -d van?
2016. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Asus r9 290 DirectCU
2016. jún. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!