Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használt laptopokkal,...

Megéri használt laptopokkal, hardverekkel kereskedni?

Figyelt kérdés
Osztrák forrásbol tudnék rengeteg választékban használt laptopkhoz jutni kb 10 százalékkal olcsóbban mint az itteni piac és ebben benne van a szállitási költség. Megérné-e vele foglalkozni, vagy rajtam maradna? attól tartok, hogyha sokáig állna nálam az árú akkor sok értéket veszit az elavulás miatt.

2016. jún. 7. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
10% az nem sok, nincs sok mozgástered. Alig-alig tudnád pár %-kal drágábban adni a beszerzési ártól, hogy a piaci árfolyam alatt, versenyképes maradj. És még az se garantálja, hogy viszik is majd tőled a cuccot. És valóban, minél tovább marad a nyakadon, annál nehezebb lesz értékesíteni, ahogy avulnak el a hardverelemek.
2016. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b4r4thg ***** válasza:
10% miatt sajnos nagyon necces. Max ha úgy csinálod, hogy a kinti raktárkészletet hirdeted meg, és csak azt hozzák be neked, amit ténylegesen megrendeltek. De ez meg azért nehezebb, mert a tulaj csak neten látja az árut.
2016. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Arra én is gondoltam, hogy az eredeti raktárkeszletet hirdetem, de nem járható út, mert nemistudom megmutatni a gépet a vásárlónak + sok idő mire a végfelhasználó a termékhez jut, kb 2hét lenne.
2016. jún. 7. 08:10
 4/4 MGéza ***** válasza:
Reklámozás nélkül nem jutnál semmire. Az meg elvinné a hasznodat, hogy olyan helyeken megjelenjen a webshopod ajánlata, mint például a gyakori oldalsávjai.
2016. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!