Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes megvenni egy használt...

Kizcar kérdése:

Érdemes megvenni egy használt videókártyát, amire még van két év garancia?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy megvegyem-e. Félek hogy megveszem, és elromlik pár hónap után. Nem tudom mit csináljak. Pedig elég jó árban adják így használtan.
2010. ápr. 12. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem árt tudnunk, hogy milyen videokártya, és mennyiért.
2010. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá 2 év garancia, akkor minek fosol hogy pár hónap után tönkre megy? Mi itt a kérdés? Istenem...
2010. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is kellene egy videókártya csak még nem találtam ilyent . én nem gondolkodnék rajta hanem megvenném
2010. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy videokártya már ment 1-2 hónapot akkor azzal már nem lehet gond hacsak nem volt túlhajtva én is vettem már használtat mert sokkal olcsóbban meg lehet venni és ha még gari is van rá akkor nincs mit vesztened
2010. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem és hasít mint az atyaúristen:D Bár a régi AMD Athlon 3500+ biztos nem engedi kibontakozni az 5770-et.:(
2010. ápr. 15. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!