Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép rendesen működne...

Ez a gép rendesen működne ezzel a monitorral?

Figyelt kérdés

Gép: [link]

Monitor: [link]


Tudomásom szerint simán menne együtt a kettő (intel 4400 + fullHD monitor), de veszteni nem veszthetek vele, ha itt azért a biztonság kedvéért rákérdezek.



2016. jún. 8. 20:12
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Miért ne működne? Minden szükséges kimenettel rendelkezik. A monitor meg minden szükséges bemenettel.


Más: Ez a gép egy vicc (mind ahogy általában minden előre összerakott gép)!! Konkrétem semmi nincs benne.

Keresztfiamnak építettem egy gépet 138 ezer lett a vége. 6. generációs i3 proci, 8 GB DDR4 RAM, 1 TB HDD, ráadásul egy viszonylag korrekt VGA is került bele az integrált helyett, egy GTX 750 TI 2 GB. Ráadásul meg is volt kötve a kezem a boltválasztás terén, mert tesóm munkahelye fizette ki, így egy viszonylag drága boltba kellett összerakatnom, akikkel ők szerződésben álltak.

Szóval egy vicc és kész.

2016. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor rendben.


Szerintem nem vicc azért, mert alapból összeszerelt gép kell nekem, és azok értelemszerint sokkal drágábbak, ez a darab pedig normális áron van még így Windows 10-zel is. Nyilván ha lenne rá lehetőségem, akkor magamnak tenném össze, de nincs, amire pedig ez lesz használva, arra bőven elég lesz. Szóval tudom, hogy nem éri meg, de összeszerelt gépekhez képest nem olyan sok rajta a felár.

2016. jún. 8. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még gondold át. Ugyanennyiért iponnál, pcx-nél össze is rakják neked és egy sokkal jobb géped lesz. De nem akarlak rábeszélni semmire.
2016. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

"mert alapból összeszerelt gép kell nekem"


Miért kéne előre összeszerelt gép? Ezt magyarázd meg nekem.

Azért mert eredeti Windows 10 -el adják? Összerakott géphez is tudsz venni eredeti Windows 10 -et. Annyi lesz a különbség, hogy nem előtelepítve lesz rajta, hanem neked kell feltelepítened. Persze ha zéró informatikai ismereteid vannak, a boltba is megcsinálják neked, egy kis munkadíjért cserébe. De még ha az eredeti szoftver árát, illetve a telepítés munkadíját is beleszámítjuk. Akkor is sokkal jobb, és korszerűbb gépet lehetne építeni ennél, ugyan ebből a keretből.

2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért kell összeszerelt gép, mert hirtelen és gyorsan kellett dönteni, nem lenne időm egyesével összeállítgatni, ráadásul tényleg light-os felhasználásra menne. Windows 10 felrakása nem okozna gondot.

Igazad van amúgy, sokkal jobbat lehetne kapni, de inkább választottam a kényelmesebb és gyorsabb megoldást.

2016. jún. 9. 20:07
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Te tudod. Én minden esetre kényelmi szemponok miatt nem szoktam átverni saját magam. Ez most olyan, mint taxit hívni 500 m miatt. És miért lenne kényelmetlen egyedi konfigot összerakni? Behajigálod az alkatrészeket, és a végén bejelölöd az opciót hogy rakják össze, ennyi. Szóval nem értelek, de hát ez a te pénzed és felnőtt ember vagy. Nem akarlak kioktatni, csak muszáj volt, megjegyeznnem, hogy hülyeséget csinálsz.
2016. jún. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!