Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csöpögő vizes kézzel az...

Csöpögő vizes kézzel az egérpadhoz nyúltam, most fél órával később meg csúszik összevissza az egérnyil ha használnám, mit csináljak? Tönkre tettem?

Figyelt kérdés
Dell gépem van. A kezemet csak simán kézmosás után nem töröltem meg, szóval semmi extrém sok víz nem volt csak néhány csepp rajtamaradt az egérpadon. Ha használnám az egérpadot akkor a nyíl vagy nem megy vagy nem odamegy ahova kellene.

#egérpad #egérpad meghibásodás #egérpad vizes lett
2016. jún. 9. 14:02
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
Nem a touchpad-re gondoltál?
2016. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annak még értelme is lenne.
2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ez annyira tipikus "bunkó-magyar" szokás: ti ketten véletlenül sem írtatok volna segítő szándékú megjegyzést, inkább oktatni kezditek az embert.. komolyan milyen agyi szinten vagytok? persze költői a kérdés.


Infó szakos volta a szakközépiskolában és ha mi meg az infós tanárok is egérpadnak is neveztük a touchpad-et akkor nekem elhihetitek h így is jó és így is nevezik a zsargonban, főleg akinek ez szakma is. gyökerek.

2016. jún. 9. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos volt az #1 hozzászólása, hiszen mi nem vagyunk "szakmabeliek", csak földi halandók, nem tudhatjuk látatlanban, hogy te miről beszélsz.

Ettől függetlenül, szerintem várj vele pár órát vagy egy napot, ha nem javul, próbálj meg önteni egy kis nyersrizst a széleire, hogy kiszívja a vizet. Ha ez sem segít, vidd a szervízbe 5 napon belül.

2016. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A touchpad semmilyen informatikai szakzsargonban nem egyenlő az egérpaddal.


Első 2 válaszolónak teljesen jogos a kérdése, illetve megjegyzése.

2016. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igazatok van, elnézést kérek!

Most megkérdeztem 2 volt osztálytársam és ezt tul.kép mi se tudjuk h miért mondjuk néha így, az egér-pad az eredetileg az amin még a golyós egeret csúsztattuk.


Ettől függetlenül most se értem h aki nem segítő szndékkal ír az minek kezd el itt 'oktatni'.

2016. jún. 11. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak golyósat, hanem lézerset és optikait is, védi az asztalt és jobban kezelhető az egér.

A probléma megoldódott?

2016. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alain Delon ***** válasza:
Inkább ne kérdezz, ha mindent kioktatásnak veszel.
2016. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kb 24 óra múlva már újra normálisan működött.


Nem veszek mindent kioktatásnak, de annyira feltűnő h ha magyarokat kérdezel (akár élőben v egy ilyen fórumon) akkor 3ból 2 nem segíteni fog, hanem kötözködik , 'oktat' meg hülyének néz és igazából csak beszólnak, semmi jóindulat stb. Botrány!

2016. jún. 13. 01:59
 10/10 Alain Delon ***** válasza:
9-re: Lehet, hogy van benne valami, amit írsz, de veled sem OK minden.
2016. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!