Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebayről és aliexpressről...

Ebayről és aliexpressről mennyire biztonságos telefon kijelzőt rendelni?

Figyelt kérdés
Van egy LG G2 telefonom aminek elengedte a ragasztó a kerettől az üveget és 1 hónap után az üveg elrepedt és nem érzékel. Szervízben javíttatni drága lenne ezért néztem online kijelzőt. Láttam ali-n egy eladót akinek weboldala is van,hogy gyári kijelző+lcd+keretet árul 50 dollár körül.Megnéztem a többi termékének az értékelését és úgy tűnik gyári termékeket árul.Mennyire lenne biztonságos ilyet venni? Azneladó 1 év garanciát vállal a kijeozőre. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én rendeltem egy asus padfone telefonra es a tab részére is kijelzőt aliexpressről. Teljesen jol mukodik es tokeletes valasztás volt. Töredéke az ára,mint itthon kaptam ra arajanlatot.

Viszont az elado ertekeleseit tenyleg nezd meg. Na meg,ha China postaval rendeled,akkor nagy valoszinuseggel meguszod a vámot. DHL vagy más futárcéggel biztosan nem.

2016. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
93.8% az értékelése és 4.6 csillag a szállítás és a többi. Köszönöm a válasz. Az eladó mindenféle szállítóval tud szállítani:DHL ,UPS ,FEDEX,TNT,EMS.
2016. jún. 13. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vannak, az ali kicsit olcsóbb, és tökéletes lesz az ingyenes free shipping, ha tudsz várni 2-3 hetet. Nekem egy kijelző hibásan jött meg, küldtem egy 10 másodperces videót, ahol csak háttérvilágítás van. Másnap már utalták vissza a pénzt, szó nélkül.
2016. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 93%os értékelés nem jo.. szerintem keress másik eladót... biztosan van másnál is...
2016. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!