Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsolhat be a számítóg...

Miért kapcsolhat be a számítógépem azután, hogy kikapcsoltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha kikapcsolom a gépet kb 5 másodperc után újra bekapcsol. Wake up funkció tiltva. Ha kihúzom az egeret bill-t akkor is bekapcsol. Táp vagy alaplap hiba lenne? Garancia nincs, szervízbe nem szeretném vinni rossz tapasztalatok miatt. Előre is köszi a válaszokat.

2016. jún. 14. 16:56
 1/6 Merdel válasza:
Energiagazdálkodási drivert kéne újrarakni, meg egy BIOS reset. Asztali gépnél az alaplap drivereit kéne újrarakni, chipset drivert és intel management interface drivert.
2016. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Resetelted már? Van újabb biosz? Ha van tedd fel. Húzd le a bekapcs gombról a vezetéket és nézd meg úgy.
2016. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bios reset megvolt, Bios update is megvolt, ha lehúzom a bekapcsoló gomb vezetékét ugyan az a helyzet. Driverek a legfrissebbek, bár nem hiszem, hogy az számítana, mert újra rakni se tudom a gépet, mert amikor fel másolja a fájlokat utána van egy boot és újraindul és utána beadja vissza a win8-at. (Frissíteni sem tudom win10re)
2016. jún. 14. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem pipáltam. A bioszba ha a hdd nincs rajta be kéne engedni automatice ott hogy mit látnál, mit tudnál alkotni nem tudom. Max ha kikapcsol a gép gyorsan nyomd le a táp kapcsolóját, gyanús hogy alaplap hiba..
2016. jún. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A lap egy Asus z97-P, benne 8gb rammal, i5 4690k procival (nem tuningolt), és egy gtx 970.. a táp meg egy corsair 650es (pontos tipusát nem tudom) én a tápra gyanakodtam.

250GB-s SSD és 1TB HDD.. a jelensèg azóta van mióta bent van a HDD, de ha kiveszem akkor is ugyan olyan.

2016. jún. 15. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehúztam a bekapcsoló gomb vezetékét ugyan az, ubuntu live cd-vel is ugyan az,bios update-el is, driverek frissítésével is. Táp vagy alaplap lesz a probléma?
2016. jún. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!