Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram, memória: Hyperx Furyból...

Ram, memória: Hyperx Furyból van kék, piros, fekete és fehér. Mindegyik más árban van. Leírásban nem találok különbséget. Számítógépemet szeretném "tuningolni" játékhoz. DDR3 1600 mhz kellene. Melyiket vegyem meg és miért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind1. Amelyik tetszik/jobban passzol a gépedbe.
2016. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

black

mert ez általában minden alaplaphoz és házhoz is illik, nem üt el a szín a többitől

2016. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszotokat.


Jelenleg van egy ASUS H81M-E alaplapom amihez egy darab Hyperx Blu. 1600 mhz Cl:9 4GB(KHX1600C9D3B1/4G) memória van. Ezzel üzemel másfél éve. Közben néztem a Furyn kívül is ramokat. Szerintetek 2x4 giga Hyperx Savage Cl:9 1600 mh(HX316C9SRK2/8) rammal működne a gép? Leírás szerint 16 gigáig bővíthető összesen a két slot.

2016. jún. 18. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni, hogy az Edigitál oldalán a ramhoz nincs oda írva kompatibilisnek az alaplapom.
2016. jún. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!