Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Székesfehérvárott hol lehet...

Székesfehérvárott hol lehet fekete áfonyát vásárolni?

Figyelt kérdés

A krónikus fáradtságom miatt és a memóriám javítása végett akarok fekete áfonyát (vaccinium myrtillus) venni, hogy alkalmanként azt majszolgassam az egészségem javítása érdekében. Azonban nem tudom, hogy Székesfehérvárott hol lehet vásárolni fekete áfonyát. A Budai úti Interspar-ban már néztem a zöldség–gyümölcs részlegben, de nem találtam.


Ötletek, hogy hol lehet Székesfehérvárott megvásárolható fekete áfonyára lelni? Nem vagyok helybeli, ebből kifolyólag sajnos nem ismerem a székesfehérvári üzletek árukínálatát.



2015. szept. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Metróban láttam fagyasztottat, 1 kg-os kiszerelésben.

Memória javításra nem próbáltad a Bilobil kapszulát?

Tiszta gyógynövény, a páfrányfenyő (ginko)kivonata és nagyon hatásos.

2015. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nézem, hogy Székesfehérvárott a Jezsuita u. 1. házszám alatt van a Metro. Pont a város másik oldalán. :-( Nem tudom hogy fogok oda elbattyogni, 1 óra oda gyalog. A buszokat sajnos nem ismerem. Van-e másik üzlet Székesfehérvárott, ami a vasútállomáshoz közelebb van és árulnak ott fekete áfonyát?


A Bilobil kapszulát még nem próbáltam. Nem szívesen fogyasztok gyógyszereket, jobb szeretem ételekkel vagy italokkal (például teával) bevinni a szükséges tápanyagokat és ásványi anyagokat.

2015. szept. 24. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos más üzletekben nem láttam fagyasztottat, a friss pedig már leérett, és akkor is nagyon drága volt. 125 gr-os dobozkákban árulták horror áron.

A biobiltől ne félj, olvass utána, kizárólag gyógynövényből van.

Ha nem ismerném, nem is ajánlottam volna.

A feketeáfonya főleg a magas antioxidáns hatásáról ismert, nem annyira hatékony memóriazavarra.

A rákos sejtek ellen kiváló védelmet nyújt.

2015. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*** javítok BILOBIL a neve, a másik, hogy a metróhoz vevőkártya is kell, tehát először is azt kellene valaki ismerőstől beszerezni kölcsönbe, vagy megkérni, hogy vegyen neked áfonyát, ha ragaszkodsz hozzá. Az biztos, hogy nagyon egészséges.

Sajnos a tömegközlekedést én sem ismerem, de biztos van valamilyen busz az állomástól.

2015. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!