Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "Adja meg a gép főbb hardverko...

"Adja meg a gép főbb hardverkomponenseinek jellemző tulajdonságait! " Ezt hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
érettségi, gyakorlati feladat, valaki segítsen kérlek! köszönöm :)
2016. jún. 15. 20:12
 1/9 A kérdező kommentje:
az első a lényeg, de ha esetkeg ezt is tudja valaki az nagyon jó lenne :) "Speciális kereső segítségével adja meg azokat a napokat, amikor a Tódorok ünneplik a névnapjukat!"
2016. jún. 15. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fel kell sorolni a gép fő hardverelemeit,és jellemezni őket.

pl:

-Alaplap

-Merevlemez

-Videókártya

-Processzor

-Közvetlen elérésű memória(RAM)


stb


És mindegyikhez írsz valamit,hogy mi a feladata,mik a jellemzői.Bar ez itt most attól függ mennyire kell belemenni a dolgokba,mert lehet egy-egy komponenseről oldalakat is írni,meg pár szót is.

2016. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Baromi elavult már, viszont a lényeg, amire egy érettségin kíváncsian lesznek, benne van. Próbáld kigyűjteni belőle.


Azt meg ne mondjad nekem, hogy keresőt még sosem használtál...

2016. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kíváncsiak
2016. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez gyakorlati feladat, tehát a teremben lévő gépen kéne ezeket kikeresnek, de hogy is kell? :DD és a hardwerkomponens az hardwertulajdonságot takar? :D
2016. jún. 15. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:

A linkelt doksiban képek is vannak, jegyezd meg, hogy néznek ki, vagy kukkants bele a saját gépedbe.


És ez most nem személyeskedés, de ha ennyire nem vagy képben, miért pont infóból érettségizel?

2016. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Windows gomb + R majd amit kiad, oda beírod hogy: dxdiag

Itt feljön egy ablak ami kiír pár tulajdonságot a gépről.

Processzor

Alaplap

RAM

Videokártya

hangkártya

stb

2016. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a speciális kereső tudom mi, de hát lehet inkább értelmezni nem tudom ezt a feladatot :) hát rosszul választottam, magyar, töri, angol írásbeli nagyon jó lett, ez a legrosszabb :/
2016. jún. 15. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet, hogy félreértettem.

Akkor viszont az Eszközkezelőt kéne megnyitni, vagy amit #7 írt.

2016. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!