Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a számítógép magától...

Ha a számítógép magától kikapcsol, majd elindul, akkor melyik komponens lehet hibás?

Figyelt kérdés

Leáll,mintha kihúztam volna a tápkábelt,aztán rá egy másodpercre azonnal indul is,mintha benyomtam volna a POWER gombot.Viszonylag ritkán, kb 2 hetente fordul elő teljesen random helyzetekben.Stressz tesztet futtatva nem csinálja,szóval nem a terhelés vagy a hőfokok a ludas.


FSP 460W (fsp460-60hcn) nem a legjobb táp,az első tippem az,hogy miatta van.(Okozhat táp hiba ilyet egyáltalán?)


[link]


A konfig viszonylag új,fél éves mindenre van még garancia,szóval azelőtt szeretném kideríteni mi okozza ezt,mielőtt lejár a gari.


Valaki ötlet? Hogy induljak el ? :/


(egyébként elég fura,hogy ilyen ritkán fordul elő,mert ez a tesztelést is nagyban megnehezíti másik hardverekkel,mivel teljesen random időközönként történik,volt hogy 2 hónapig semmi,aztán egy héten 2x is)


2016. jún. 17. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig terheled? 3 percig vagy órákig?
2016. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt hogy egész éjszakára úgy hagytam processzor és videó kártya stresstesztre.Memtest volt szintén 10 óra is.


Én valahogy úgy érzem hogy vagy alaplap,vagy tápegység lesz a ludas.

2016. jún. 17. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen hirtelen leállások egyértelműen alaplap-táp páros hibájára utal, az a legjobb, ha mindkettőt visszaküldöd.
2016. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak higyjenek nekem,mert gondolom nem fogják egy hónapig tesztelgetni,hogy náluk is produkálja a hibát.....Vagy lehet ha várok egy kicsit gyakrabban is csinálja,vagy teljesen behal a hibás hardver.
2016. jún. 17. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt ne várd meg mert mást is tönkrevághat, ez magától értetődő.
2016. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!