Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az a legolcsóbb billent...

Melyik az a legolcsóbb billentyűzet amelyik tud egyszerre 4 lenyomott gombot is érzékelni?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy Logitech G103 amit anno 3000Ft-ért vettem de tönkrement. Legszívesebben vennék megint ilyet de jelenleg 9000Ft...

2016. jún. 17. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan billentyűzetet ami ne tudna több lenyomott gombot egyszerre érzékelni. Ennyi erővel a billentyűkombinációknak se lenne létjogosultságuk.
2016. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vettem két olcsóbb billentyűzetet de pl. ha a le + jobbra nyilat + G + Space billentyűt nyomom, a Space-t már nem érzékeli....
2016. jún. 17. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

amire te gondolsz az a ghosting viszont ezt nagyon nem lehet megmondani sehol nincs benne a specifikációban..


anti ghosting-ra keress rá de nagyon ilyet nem tesztelnek alsó kategóriában

2016. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor valószínűleg rááldozom a pénzt és veszek újra egy Logitech G103-mat...

Köszönöm a segítséget!

2016. jún. 17. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!